Korduvkasutatavad kaitseriided - Cleanella

Korduvkasutatavad kaitseriided - Cleanella

Korduvkasutatavad kaitseriided - Cleanella

Korduvkasutatavad kaitseriided - Cleanella

Korduvkasutatavad kaitseriided - Cleanella
Korduvkasutatavad kaitseriided - Cleanella
Kategooriad
Uued tooted
XS XL Biod Glov Glov Glov GLOV Glov Glov
ERIPAKKUMINE KINNASTELE XS ja XL
ERIPAKKUMINE KINNASTELE XS ja XL
Kas sulle meeldib säästa? Nüüd on sul võimalus saada kvaliteetsed..

UUDIS
6€
ÜHEKORDNE RASEERIJA, 1- TERALINE, 100 TK
ÜHEKORDNE RASEERIJA, 1- TERALINE, 100 TK
0.144€ /tk, KM-ta: 0.12€ Style Razori ühekordne raseerija sobib ..

UUDIS
14.40€

Korduvkasutatavad kaitseriided

Suures plaanis võib kaitseriietuse jagada kahte kategooriasse. Kaitseriided, mis on ühekordseks kasutamiseks mõeldud ja korduvkasutatavad kaitseriided. 

Korduvkasutatavaid kaitseriideid tuleb kasutada sarnaselt ühekordsetega, aga selle väikese vahega, et ühekordseks kasutamiseks mõeldud vahendid visatakse pärast kasutamist ära, korduvkasutatavad esemed tuleb pärast kasutamist eraldada selleks ettenähtud kohta ja enne järgmist kasutuskorda pesta vähemalt 60 kraadi juures. 

Mõnikord võivad korduvkasutatavad kaitseriided pakkuda lihtsalt täiendavat kaitset ühekordseks kasutamiseks mõeldud riiete all (näiteks puuvillased kindad).

Kas ühekordne või korduv, valik tuleb teha ennekõike valdkonnapõhiselt. Näiteks tervishoius põhjendatakse ühekordsete kaitseriiete kasutamist tulemusliku nakkushaiguste vältimise ja ennetamisega. Uuringud näitavad, et nakatumise määr väheneb, kui puuvillased riided asendatakse ühekordseks kasutamiseks mõeldud kaitseriietega. Kuna puuvillaseid riideid ei vahetata piisavalt sageli, siis päeva lõpuks võib riietel olla suurel hulgal mikroobe, millest mõned võivad säilida kuni aasta.
 
Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
KORISTUSKINDAD PUUVILLA SISUGA, CLEAN-EXPERT
Seestpoolt puuvillase kattega. Väga kõrge kemikaalikindlusega nitriilkindad. Lisaks kemikaalikindlusele on kindad sobivad töökinnasteks, kus on vajalik kõrge kulumiskindlus , lõikekindlus, rebenemiskindlus ja torkekindlus.  Suurepärased kindad k..
Seestpoolt puuvillase kattega. Väga kõrge kemikaalikindlusega nit..
2.89€
KM-ta: 2.41€
Põll, puuvillane, 210gm2
Kena, kergesti hooldatavast materjalist tugev puuvillane põll. Vali endale sobiv värv ja suurus! pestav pesumasinas kuni 60C 100% puuvillasest materjalist, pikkade polüestrist paeltega kergesti hooldatav materjal peale pesemist ei tõmba kok..
Kena, kergesti hooldatavast materjalist tugev puuvillane põll. Va..
8.40€
KM-ta: 7€
Puuvillased kindad, 1 paar
kasutamiseks ühekordsete kaitsekinnaste all  iseseisvalt kasutamiseks, kui on vajadus kaitsta käsi või tooteid sõrmejälgede, rasu või mustuse eest imavad niiskust, et käed püsiks kauem kuivad ühekordsete kinnaste poolt põhjustatud ebameel..
kasutamiseks ühekordsete kaitsekinnaste all  iseseisval..
1.80€
KM-ta: 1.50€
Cleanella @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper