Ühekordsed kindad - Cleanella

Ühekordsed kindad - Cleanella

Ühekordsed kindad - Cleanella

Ühekordsed kindad - Cleanella

Ühekordsed kindad - Cleanella
Ühekordsed kindad - Cleanella
Kategooriad
Uued tooted
XS XL Biod Glov Glov Glov GLOV Glov Glov
ERIPAKKUMINE KINNASTELE XS ja XL
ERIPAKKUMINE KINNASTELE XS ja XL
Kas sulle meeldib säästa? Nüüd on sul võimalus saada kvaliteetsed..

UUDIS
6€
ÜHEKORDNE RASEERIJA, 1- TERALINE, 100 TK
ÜHEKORDNE RASEERIJA, 1- TERALINE, 100 TK
0.144€ /tk, KM-ta: 0.12€ Style Razori ühekordne raseerija sobib ..

UUDIS
14.40€

Ühekordsed kindad

Ühekordsed kindad on barjääriks inimese ja saastunud pinna vahel, et kaitsta kasutajat erinevate mikroorganismide (st bakterid, viirused, seened) eest. Lisaks mikroorganismidele kaitsevad ühekordsed kindad ka kemikaalide eest (nt allergiad). 

Vastavalt kasutusotstarbele tuleb valida ka sobivad ühekordsed kindad, mis lisaks värvile ja hinnale erinevad ka materjalide ja standardite poolest. Meil väga suur valik erinevatest materjalidest ühekordseid kindaid, lisaks eriti lai värvivalik, mistõttu võiks meid nimetada lausa kindakeskuseks ;) 

Meie tootevalik on unikaalne, kus leidub nii levinumaid materjale, aga ka erilisemaid ühekordseid kindaid – nitriilkindad, latekskindad, neopreenkindad, TPE kindad, allergiavabad kindad. Erinevate materjalide vajalikkus on tingitud kasutusotstarbest ning standarditest (uuri meie koostatud kiirjuhendit kinnaste valimiseks), mis kehtivad isikukaitsevahenditele. 

Enne ühekordsete kinnaste valimist tuleb endale selgeks teha, et mis tööd kinnastega tegema hakatakse, kus neid kasutatakse ja mille eest need kandjat kaitsma peaks. Õigete tööülesannete jaoks õige kinda valimine on kandja kaitsmisel ning ebameeldivate tagajärgede vältimisel ülioluline. 
 

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
ERIPAKKUMINE KINNASTELE XS ja XL
Kas sulle meeldib säästa? Nüüd on sul võimalus saada kvaliteetsed ühekordsed kindad erakordselt soodsa hinnaga! Meie XS ja XL suurustes kindad onsooduspakkumises! Oleme otsustanud teha erakordse allahindluse, et tühjendada oma ladu! Piiratud kogused,..
Kas sulle meeldib säästa? Nüüd on sul võimalus saada kvaliteetsed..
6€
KM-ta: 5€
KINDAD, HIGH GRIP, NITRIIL, 50 TK
Uuenduslik 3D-teemanttekstuur tagab kinnaste kõrge haardumisega, tänu millele püsivad erinevad töövahendid ka märgades ja õlistes tingimustes kindlalt käes. Maksimaalne rebenemiskindlus ja kõrge kemikaalikindlus lubab kinnastele lugematu arv kasutusv..
Uuenduslik 3D-teemanttekstuur tagab kinnaste kõrge haardumisega, ..
12.80€
KM-ta: 10.67€
Kindad ECO - PLUS, nitriil, 100 tk
0.06€ /TK, KM-ta: 0.05€ Klassikalised  ühekordselt kasutatavad nitriilkindad kaubamärgilt Eco Line by Med-Comfort. Kindad sobivad kasutada võrdselt mõlemal käel. Kinnastel on sõrmeotsad karestatud tekstuuriga, mistõttu on nendega lihtne haarata..
0.06€ /TK, KM-ta: 0.05€ Klassikalised  ühekordselt kasutata..
6€
KM-ta: 5€
SOODUS
KINDAD, STYLE LATEX BLACK, LATEKS, N100
0.084€ /TK, KM-ta: 0.07€ Mugavad ja hästi istuvad latekskindad on vastupidavad erinevatele kemikaalidele ja lahustitele. Kinnaste on klassikaline must värv ja hea libisemiskindlus tänu täielikult mikrokarestatud pinnale.  libisemiskindel tä..
0.084€ /TK, KM-ta: 0.07€ Mugavad ja hästi istuvad latekskindad o..
8.40€ 7.56€
KM-ta: 6.30€
SOODUS
KINDAD, SOLID SAFETY ChemEx, NITRIIL, N100
0.28€ /TK, KM-ta: 0.23€ Eriti rebenemiskindlad ja vastupidavad SolidSafety ChemEx antistaatilised kemikaalikaitsekindad, mis on valmistatud spetsiaalsest nitriilist. Kindad ei sisalda allergiat põhjustavaid koostisosi nagu tiuraamid ja erinevaid kii..
0.28€ /TK, KM-ta: 0.23€ Eriti rebenemiskindlad ja vastupidavad S..
24.25€ 19.88€
KM-ta: 16.57€
BIOLAGUNEVAD KINDAD, NATURE GLOVES, N100, NITRIIL..
0.096€ /TK, KM-ta: 0.08€ Uuenduslikud biolagunevad Nature Glove nitriilkindad pakuvad kaitset nii kätele kui keskkonnale. Ühekordne nitriilkinnas kaitseb käsi nii bakterite, nakkushaiguste kui nahka ärritavate ainete eest. Kindad on puudri- ja ..
0.096€ /TK, KM-ta: 0.08€ Uuenduslikud biolagunevad Nature Glove ..
9.60€
KM-ta: 8€
Kindad Style, nitriil, 100tk
0.088€ /TK, KM-ta: 0.074€ Esmaklassilised ühekordselt kasutatavad nitriilist kaitsekindad kaubamärgilt Style by Med-Comfort. Erakordselt suure värvivalikuga. Mugavad ja ideaalne neile, kes töötavad pikka aega järjest kinnastega. bioloogiline..
0.088€ /TK, KM-ta: 0.074€ Esmaklassilised ühekordselt kasuta..
8.88€
KM-ta: 7.40€
Kindad Power Grip, nitriil, 50tk, värvi valik
0.19€ /TK, KM-ta: 0.16€ Meie valikust kõige vastupidavamad ja rebenemiskindlamad elastsed nitriilkindad. Valige ülevalt sobiv värv ja suurus! kaitse mikroorganismide ja nakkuste eest tugevast nitriilist kahepoolse reljeefse libisemisvas..
0.19€ /TK, KM-ta: 0.16€ Meie valikust kõige vastupidavamad ja re..
9.60€
KM-ta: 8€
Kindad EpiDerm Protect, 100tk, nitriil
0.09€ /TK, KM-ta: 0.075€ Erakordselt nahasõbralikud ja allergiavabad nitriilkindad. Kinnastel on esmaklassiline kvaliteet. LOW DERMA™ patenteeritud tehnoloogial kindad on valmistatud ilma väävli- ja keemiliste kiirendite (tiiuramid, tiasoo..
0.09€ /TK, KM-ta: 0.075€ Erakordselt nahasõbralikud ja ..
9€
KM-ta: 7.50€
Kindad Style Tuttifrutti, nitriil, 96tk
0.079€ /TK, KM-ta: 0.066€ Universaalsed, vastupidavad ja mugavad nitriilist (puudrivabad) kaitsekindad. Rõõmsad värvid, mis loovad töökeskkonda positiivsust. Ideaalne neile, kes töötavad pikka aega järjest ja sageli ühekordselt kasutatavat..
0.079€ /TK, KM-ta: 0.066€ Universaalsed, vastupidavad j..
7.90€
KM-ta: 6.58€
Cleanella @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper