Isikukaitsevahendid ei peaks olema igavad ja ebamugavad! Meie isikukaitsevahendite müük on eriline selle poolest, et oma valikus pöörame võimalusel alati suurt tähelepanu lisaks standarditele ja kandmismugavusele ka suurele värvivalikule. Valida saad vastavalt oma ettevõtte sisekujundust silmas pidades või lihtsalt oma lemmikvärvi.
Nii töötaja kui tööandja peavad teadma, milliseid isikukaitsevahendeid peaks kasutama ja milline on õige kasutusviis. Sageli alahinnatakse seda vajadust või ei kasutata, sest ei ole piisavalt mugavad ja hea väljanägemisega ning leitakse, et need hoopis takistavad töö tegemist. Määravaks saab siin see, et kas isikukaitsevahendite kasutamine on harjumuseks saanud juba väljaõppe käigus või kohtutakse isikukaitsevahendite ja töökaitsevahendite kasutamisega alles tööpostil.
Isikukaitsevahendid on läbinud vastavushindamise ning omavad vastavusdeklaratsiooni. Need kannavad CE vastavusmärgist ja tüübi-, partii- või seerianumbrit või muud märget, mis võimaldab isikukaitsevahendit tuvastada, kui toote suurus või laad seda ei võimalda, siis tagab tootja, et nõutud teave on isikukaitsevahendi pakendil või sellega kaasas olevas dokumendis.
Meie pakume oma tootevalikus järgnevaid töökaitse- ja isikukaitsevahendeid:
kriimustuskindel ja udukindel
kandmiseks tavaliste prillide peale
laboris kandmiseks.
Sobib erinevate tööde juures nagu puurimine, freesimine, lihvimine, laboris, ilusalongis.
..
kriimustuskindel ja udukindel
kandmiseks tavaliste prillide ..
Uuenduslik 3D-teemanttekstuur tagab kinnaste kõrge haardumisega, tänu millele püsivad erinevad töövahendid ka märgades ja õlistes tingimustes kindlalt käes. Maksimaalne rebenemiskindlus ja kõrge kemikaalikindlus lubab kinnastele lugematu arv kasutusv..
Uuenduslik 3D-teemanttekstuur tagab kinnaste kõrge haardumisega, ..
0.06€ /TK, KM-ta: 0.05€
Klassikalised ühekordselt kasutatavad nitriilkindad kaubamärgilt Eco Line by Med-Comfort. Kindad sobivad kasutada võrdselt mõlemal käel. Kinnastel on sõrmeotsad karestatud tekstuuriga, mistõttu on nendega lihtne haarata..
0.12€ /TK, KM-ta: 0.1€
Vastupidav kilepõll on äärmiselt veniv, rebenemiskindel ja veekindel.
valmistatud polüetüleenist (LDPE)
perforeeritud
rullis on 200 põlle
värvus: must
mõõdud: 70 x 125 cm
16 mikronit
Sobib hästi toiduainete tö..
0.12€ /TK, KM-ta: 0.1€
Vastupidav kilepõll on äärmiselt veniv, r..
0.084€ /TK, KM-ta: 0.07€
Mugavad ja hästi istuvad latekskindad on vastupidavad erinevatele kemikaalidele ja lahustitele. Kinnaste on klassikaline must värv ja hea libisemiskindlus tänu täielikult mikrokarestatud pinnale.
libisemiskindel tä..
0.084€ /TK, KM-ta: 0.07€
Mugavad ja hästi istuvad latekskindad o..
0.28€ /TK, KM-ta: 0.23€
Eriti rebenemiskindlad ja vastupidavad SolidSafety ChemEx antistaatilised kemikaalikaitsekindad, mis on valmistatud spetsiaalsest nitriilist. Kindad ei sisalda allergiat põhjustavaid koostisosi nagu tiuraamid ja erinevaid kii..
0.28€ /TK, KM-ta: 0.23€
Eriti rebenemiskindlad ja vastupidavad S..
1.2€ /TK, KM-ta: 1€
Kittel Med-Comfort on valmistatud hästi õhku läbilaskvast ja väga kergest polüpropüleenfliisist.
keskohast sidumiseks paelad
kaitseb pritsmete eest
kaitseb mustuse ja tolmu eest
keskkoht ja kael turvalise su..
1.2€ /TK, KM-ta: 1€
Kittel Med-Comfort on valmistatud hästi õhku..
75 x 125cm: 0.12€ /TK, KM-ta: 0.1€
75 x 140cm: 0.13€ /TK, KM-ta: 0.11€
Kilepõlled Med-Comfort Plus on mugavad ja kerged, kuid hea vastupidavusega.
valmistatud polüetüleenist
kotis on 100 põlle
värvus: valge
mõõdud: 75 x 125 cm; 75 x..
75 x 125cm: 0.12€ /TK, KM-ta: 0.1€
75 x 140cm: 0.13€ /TK, KM-ta:..
0.17€ /TK, KM-ta: 0.14€
Värvivalikuga kilepõlled Med-Comfort on üksikult volditud hügieenilises jaotuskarbis, mis annab eriliselt mugava kasutuseelise.
valmistatud polüetüleenist
sobivad suurepäraselt kasutamiseks hügieenilistes värvisüs..
0.17€ /TK, KM-ta: 0.14€
Värvivalikuga kilepõlled Med-Comfort on ..
0.05€ /TK, KM-ta: 0.04€
Mugav müts on valmistatud hästi õhku läbilaskvast ja kergest polüpropüleenist mittekootud materjalist (PP).
lateksivaba
pehme lateksivaba kumm
valge värv
suurus (Ø ca 52 cm)
..
0.05€ /TK, KM-ta: 0.04€
Mugav müts on valmistatud hästi õhku läb..
0.096€ /TK, KM-ta: 0.08€
Uuenduslikud biolagunevad Nature Glove nitriilkindad pakuvad kaitset nii kätele kui keskkonnale. Ühekordne nitriilkinnas kaitseb käsi nii bakterite, nakkushaiguste kui nahka ärritavate ainete eest. Kindad on puudri- ja ..
0.07€ /TK, KM-ta: 0.06€
Värvivalikuga kroogitud mütsid Med-Comfort on pakendatud hügieenilises jaotuskarbis, kus on neid mugav nii hoiustada ja kasutada. Valmistatud kergest õhku läbilaskvast polüpropüleeni- fliisist (PP).
lateksivaba
klambrig..
0.06€ /TK, KM-ta: 0.05€
Kroogitud mütsid "Eco-Plus" on kerged ja hingavast materjalist (polüpropüleenfliisist – PP).
lateksivaba
klambriga
kvaliteetne polüpropüleen-fliis materjal
suurus M (Ø ca 51 cm)
100 tk kotis
Sobib kasutamiseks ..
0.06€ /TK, KM-ta: 0.05€
Kroogitud mütsid "Eco-Plus" on kerged ja..
Seestpoolt puuvillase kattega. Väga kõrge kemikaalikindlusega nitriilkindad. Lisaks kemikaalikindlusele on kindad sobivad töökinnasteks, kus on vajalik kõrge kulumiskindlus , lõikekindlus, rebenemiskindlus ja torkekindlus. Suurepärased kindad k..
Seestpoolt puuvillase kattega. Väga kõrge kemikaalikindlusega nit..
0.048€ /TK, KM-ta: 0.04€
Mustuse ja pritsmete kaitse, hoides ära tööriiete määrdumise. Lihtne kanda teiste riiete peal.
veekindlad
otstes elastne kumm
pikkus 40 cm
pakis 100 tk
I kategooria isikukaitsevahendid vastavalt isikukaitsevahen..
0.048€ /TK, KM-ta: 0.04€
Mustuse ja pritsmete kaitse, hoides ära..