KUMMIKINDAD - Cleanella

KUMMIKINDAD - Cleanella

KUMMIKINDAD - Cleanella

KUMMIKINDAD - Cleanella

KUMMIKINDAD - Cleanella
KUMMIKINDAD - Cleanella
Kategooriad
Uued tooted
XS XL Biod Glov Glov Glov GLOV Glov Glov
ERIPAKKUMINE KINNASTELE XS ja XL
ERIPAKKUMINE KINNASTELE XS ja XL
Kas sulle meeldib säästa? Nüüd on sul võimalus saada kvaliteetsed..

UUDIS
6€
ÜHEKORDNE RASEERIJA, 1- TERALINE, 100 TK
ÜHEKORDNE RASEERIJA, 1- TERALINE, 100 TK
0.144€ /tk, KM-ta: 0.12€ Style Razori ühekordne raseerija sobib ..

UUDIS
14.40€

KUMMIKINDAD

Suur tootegrupp, mille ühine nimetaja on kummikindad, aga sinna alla jaguneb väga palju erinevaid materjale. Kummikindad on saanud algselt nimetuse latekskinnastest, mida teatakse kui looduslikku kummimaterjali. Edasiarendus latekskinnastest on nitriilkindad, mis on lateksi sünteetiline analoog, aga tänapäeval kasutusmugavuselt võrreldav lateksiga. Kummikinnasteks kutsutakse ka neopreenist ja vinüülist kindaid ning uusima tulijana TPE kindaid.

Ühekordsed kummikindad on suur tootegrupp, kus kasutajaid väga erinevatest valdkondadest ja vastavalt kasutusalale tuleb valida ka ühekordse kinda materjal. Kummikindad on kasutusel nii meditsiinis, iluteeninduses, puhastusteeninduses, tootmises, mehhaanikavaldkonnas jne. Peamiselt on kummikindad mõeldud ühekordseks kasutamiseks, aga väga palju pakutakse ka korduvkasutamiseks, näiteks erinevad majapidamiskindad. Seepärast on vaja enne kinda valimist väga täpselt teada, mis tööd kinnastega tegema hakatakse ja mis kaitset kinnas pakkuma peab. Vastavalt tuleb valida ka sobivad kummikindad.
 
Lai värvivalik nitriilkindaid

Värvivalik, mida mujalt ei leia!

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
KINDAD, HIGH GRIP, NITRIIL, 50 TK
Uuenduslik 3D-teemanttekstuur tagab kinnaste kõrge haardumisega, tänu millele püsivad erinevad töövahendid ka märgades ja õlistes tingimustes kindlalt käes. Maksimaalne rebenemiskindlus ja kõrge kemikaalikindlus lubab kinnastele lugematu arv kasutusv..
Uuenduslik 3D-teemanttekstuur tagab kinnaste kõrge haardumisega, ..
12.80€
KM-ta: 10.67€
Kindad ECO - PLUS, nitriil, 100 tk
0.06€ /TK, KM-ta: 0.05€ Klassikalised  ühekordselt kasutatavad nitriilkindad kaubamärgilt Eco Line by Med-Comfort. Kindad sobivad kasutada võrdselt mõlemal käel. Kinnastel on sõrmeotsad karestatud tekstuuriga, mistõttu on nendega lihtne haarata..
0.06€ /TK, KM-ta: 0.05€ Klassikalised  ühekordselt kasutata..
6€
KM-ta: 5€
SOODUS
KINDAD, STYLE LATEX BLACK, LATEKS, N100
0.084€ /TK, KM-ta: 0.07€ Mugavad ja hästi istuvad latekskindad on vastupidavad erinevatele kemikaalidele ja lahustitele. Kinnaste on klassikaline must värv ja hea libisemiskindlus tänu täielikult mikrokarestatud pinnale.  libisemiskindel tä..
0.084€ /TK, KM-ta: 0.07€ Mugavad ja hästi istuvad latekskindad o..
8.40€ 7.56€
KM-ta: 6.30€
SOODUS
KINDAD, SOLID SAFETY ChemEx, NITRIIL, N100
0.28€ /TK, KM-ta: 0.23€ Eriti rebenemiskindlad ja vastupidavad SolidSafety ChemEx antistaatilised kemikaalikaitsekindad, mis on valmistatud spetsiaalsest nitriilist. Kindad ei sisalda allergiat põhjustavaid koostisosi nagu tiuraamid ja erinevaid kii..
0.28€ /TK, KM-ta: 0.23€ Eriti rebenemiskindlad ja vastupidavad S..
24.25€ 19.88€
KM-ta: 16.57€
BIOLAGUNEVAD KINDAD, NATURE GLOVES, N100, NITRIIL..
0.096€ /TK, KM-ta: 0.08€ Uuenduslikud biolagunevad Nature Glove nitriilkindad pakuvad kaitset nii kätele kui keskkonnale. Ühekordne nitriilkinnas kaitseb käsi nii bakterite, nakkushaiguste kui nahka ärritavate ainete eest. Kindad on puudri- ja ..
0.096€ /TK, KM-ta: 0.08€ Uuenduslikud biolagunevad Nature Glove ..
9.60€
KM-ta: 8€
KORISTUSKINDAD PUUVILLA SISUGA, CLEAN-EXPERT
Seestpoolt puuvillase kattega. Väga kõrge kemikaalikindlusega nitriilkindad. Lisaks kemikaalikindlusele on kindad sobivad töökinnasteks, kus on vajalik kõrge kulumiskindlus , lõikekindlus, rebenemiskindlus ja torkekindlus.  Suurepärased kindad k..
Seestpoolt puuvillase kattega. Väga kõrge kemikaalikindlusega nit..
2.89€
KM-ta: 2.41€
Kindad Style, nitriil, 100tk
0.088€ /TK, KM-ta: 0.074€ Esmaklassilised ühekordselt kasutatavad nitriilist kaitsekindad kaubamärgilt Style by Med-Comfort. Erakordselt suure värvivalikuga. Mugavad ja ideaalne neile, kes töötavad pikka aega järjest kinnastega. bioloogiline..
0.088€ /TK, KM-ta: 0.074€ Esmaklassilised ühekordselt kasuta..
8.88€
KM-ta: 7.40€
Kindad EpiDerm Protect, 100tk, nitriil
0.09€ /TK, KM-ta: 0.075€ Erakordselt nahasõbralikud ja allergiavabad nitriilkindad. Kinnastel on esmaklassiline kvaliteet. LOW DERMA™ patenteeritud tehnoloogial kindad on valmistatud ilma väävli- ja keemiliste kiirendite (tiiuramid, tiasoo..
0.09€ /TK, KM-ta: 0.075€ Erakordselt nahasõbralikud ja ..
9€
KM-ta: 7.50€
Kindad Style Tuttifrutti, nitriil, 96tk
0.079€ /TK, KM-ta: 0.066€ Universaalsed, vastupidavad ja mugavad nitriilist (puudrivabad) kaitsekindad. Rõõmsad värvid, mis loovad töökeskkonda positiivsust. Ideaalne neile, kes töötavad pikka aega järjest ja sageli ühekordselt kasutatavat..
0.079€ /TK, KM-ta: 0.066€ Universaalsed, vastupidavad j..
7.90€
KM-ta: 6.58€
Cleanella @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper