Ettevõttest - Cleanella

Ettevõttest - Cleanella

Ettevõttest - Cleanella

Ettevõttest - Cleanella

Ettevõttest - Cleanella
Ettevõttest - Cleanella
HÜGIEENIKOOL

TÄIENDKOOLITUSE ÕPPEKORRALDUSE ALUSED
KVALITEEDI TAGAMISE ALUSED
KOOLITUSED
KOOLITAJAD

 
KONSULTATSIOON

Kui soovid täpsemat infot või vajad individuaalset hügieenialast konsultatsiooni - kirjuta oma soovist info@cleanella.ee

Ettevõttest

Cleanella on loodud, et pakkuda teenindusvaldkonnale (lähtudes ettevõtte tegevusalast) praktilisi hügieenilahendusi nii enda kui kliendi
tervisekahjustuste ennetamiseks.


Meie tegevuse eesmärk on aidata Sinu ettevõttel luua hügieeniline ja puhas töökeskkond. Aitame koostada tööiseloomu arvestava hügieeniplaani. Tähtsal kohal on isikukaitsevahendite kasutamine kutsehaiguste ennetamiseks. Oleme veendunud, et hästi korraldatud tööhügieen ettevõttes tagab lisaks terviseameti poolt kehtestatud nõuete täitmisele ka klientide usalduse ja hoitud teenindajad. Hügieenireeglite täitmine või klientide ja teenindajate tervise hoidmine ei pea olema ettevõttele keeruline ja kulukas, meie aitame praktiliste lahenduste ja toodetega!

Anname tasuta konsultatsiooni, jagame meelsasti kogemusi, aitame koostada hügieeniplaani. Meilt saab tellida erinevaid hügieenikoolitusi (käte hügieeni, nakkuste leviku, desinfektsioonivahendite toimeainete ja või teistelgi hügieeni puudutavatel teemadel) ning osta tooteid, millega kõike eelnevat ellu viia. Tootevalikul mikroobide vastases võitluses arvestame ennekõike toodete mõju inimese tervisele eelistades biolagunevaid ja keskkonnale ohutuid lahendusi.

Missioon
Hügieeni väärtustamine ja seoses sellega parema tervise ning heaolu tagamine klientide teenindamisel.

Visioon
Olla teenindusvaldkonna parim praktiliste hügieenilahenduste ja toodete pakkuja. Anda ettevõttetele vajalikke teadmisi hügieenist, selle tähtsusest ja mõjust nii enda kui kliendi tervisele.

Reg nr 14656052
KMKR EE102134269

Cleanella @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper