Hügieenikool - Cleanella

Hügieenikool - Cleanella

Hügieenikool - Cleanella

Hügieenikool - Cleanella

Hügieenikool - Cleanella
Hügieenikool - Cleanella

Hügieenikool


Oleme ilu- ja isikuteeninduse valdkonnale hügieenikoolitusi pakkuv kompetentsikeskus. Meie soov on muuta hügieenireeglid valdkonnas töötavatele ja teenust pakkuvatele teenindajatele arusaadavaks ja loogiliseks. Cleanella OÜ (reg nr 14656052) poolt loodud koolituskeskuse nimi on Cleanella Hügieenikool (Täiskasvanuhariduse majandustegevusteade nr 216843). Vastavalt meie täiendkoolituse õppekorralduse alusetele korraldame täiskasvanutele suunatud erinevaid hügieenikoolitusi. Aitame koostada hügieeniplaane ning pakume personaalset konsultatsiooni ja praktilisi hügieenilahendusi. 

Meie paindlikud õppekavad ja professionaalsed koolitajad loovad õpikeskkonna, mis toetab täiskasvanud õppijat. Vastavalt koolituse kvaliteedi tagamise alustele viime koolitusi läbi õppetööks sobivates ruumides. 

Oma tegutsemises lähtume:
Koolitusi arvestame akadeemilistes tundides (1 ak tund on 45 min).

Meie hügieenikoolitustele on oodatud kõik nii ilu- ja isikuteeninduses töötavad kui õppivad, aga ka teised hügieenireeglite täitmisest huvituvad spetsialistid ning muidu hügieenihuvilised.

Hügieenireeglite täitmine on lihtne, kui tead, et mida ja milleks teed. Anna panus oma turvalisema töökeskkonna, iseenda ja oma klientide tervise heaks.

Cleanella @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper