Meist - Cleanella

Meist - Cleanella

Meist - Cleanella

Meist - Cleanella

Meist - Cleanella
Meist - Cleanella
HÜGIEENIKOOL

TÄIENDKOOLITUSE ÕPPEKORRALDUSE ALUSED
KVALITEEDI TAGAMISE ALUSED
KOOLITUSED
KOOLITAJAD

 
KONSULTATSIOON

Kui soovid täpsemat infot või vajad individuaalset hügieenialast konsultatsiooni - kirjuta oma soovist info@cleanella.ee

Meist

Meie lugu sai alguse kõige praktilisemast juhtumist, kus iluteenindaja/koolitaja otsis aastaid lahendust murele – kuidas tagada oma töös hügieen, mis vastaks tööiseloomust tulenevatele vajadustele. Tundub lihtne, poed on täis tooteid, mis on puhastava või desinfitseeriva toimega, lisaks leiab sterilisaatoreid ja kuumaõhukappe, UV-kappe, UH-vanne jne. Milline neist sobib minu tööiseloomuga, minu pinnakattematerjalidega, minu töövahendite ja instrumentidega. Kui suurem osa töövahenditest on plastik, siis kuidas ma saan seda steriliseerida ja kas peabki? Need on vaid mõned küsimused, millele keegi täpset vastust ei osanud anda. Süvenes mure ja hirm asju valesti teha ning seeläbi inimeste tervisega riskida.

Peale aastaid kestnud otsimistööd saabus lõpuks lahendus tervishoiuvaldkonnas töötava eksperdi näol, kellel oli ette näidata ka pikaaegne töökogemus desinfektsioonivahendite pakkujana, lisaks üle 10 aasta kogemust hügieenialaste koolituste läbiviijana ning aukartust äratav hariduskäik. See juhtum viis tutvuseni, mis kestab tänaseni ja millest on ellu kutsutud meie ühine ettevõte sooviga aidata kõiki teenindusvaldkonna esindajaid omale sobivate hügieenilahenduste leidmisel. Lisaks hügieenile vajavad kõik teenindajad teatud isikukaitsevahendeid või kutsehaiguste ennetamiseks abivahendeid. Algaja teenindaja tihti ei teagi, millised probleemid võivad teda aastate pärast tabada ja kuidas neid ära hoida või vähemalt edasi lükata. Jagame oma kogemusi ja pakume lahendusi.

Angela & Kadi

Cleanella @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper